Czym jest Digital Marketing School?

  • Digital Marketing School to miejsce dla wszystkich menedżerów, specjalistów do spraw marketingu oraz przedsiębiorców z regionu, którzy poszukują konkretnej wiedzy, praktycznych oraz nowoczesnych metod i sprawdzonych narzędzi marketingowych umożliwiających zwiększenie efektywności działań.

  • Łączymy przyjemne z pożytecznym zapewniając nowoczesną przestrzeń i sposób prowadzenia zajęć, który skłania do twórczego myślenia. Nasi eksperci to doświadczeni i kreatywni specjaliści, często także wykorzystujący niestandardowe działania, a także przedsiębiorcy czy startupowcy.

  • Naszą wiedzą i kontaktami chcemy podzielić się z każdym, kto stawia na rozwój swoich umiejętności i chce zostać efektywnym marketerem.

Nasze podejście do procesu szkoleniowego

Dokładne badanie potrzeb przed szkoleniem

Kilka tygodni przed szkoleniem, wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymują ankietę, w której określają swoje oczekiwania i potrzeby.

Szkolenia przygotowywane w oparciu o oczekiwania uczestników

Uzupełniona ankieta przekazywana jest prowadzącemu. Na podstawie otrzymanych informacji, prelegent przygotowuje prezentację i materiały szkoleniowe.

Doświadczeni moderatorzy w trakcie

W trakcie szkolenia z uczestnikami obecny jest moderator, który dba aby prowadzący odpowiedział na wszystkie pytania uczestników.

Konsultacja po szkoleniach / Dostęp do zamkniętej grupy

W trakcie przerw oraz po szkoleniu, uczestnicy mogą konsultować swoje potrzeby z prowadzącym oraz organizatorem. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma dostęp do zamkniętej grupy.

Przestrzeń, w której odbywają się szkolenia jest dla nas bardzo ważna

Szkolenia odbywają się w najbardziej kreatywnych i inspirujących przestrzeniach szczecińskiego świata biznesu i kultury.

Siedziba i dane firmy

Business Consulting Kacper Skoczylas
ul. Upalna 29 
71-493 Szczecin
NIP: 6731856109 

KONTAKT

784 965 117
kontakt@digitalmarketingschool.pl 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!